Rada Vlastimil (České Budějovice 1895 - 1962 Praha)
Žně u Oseka, nesignováno, olej/plátno fixované na překližce, 43,5 x 58,5 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |